רופאת העור מודה בצורה מפורשת במסגרת תשובה לשאלת גולש בפורום 

" אין לנו תרופות לרוב מחלות העור "

אבי שלום
ראשית אני מצטערת יחד איתך שאתה מהחולים הקשים יותר של אורטיקריה כרונית. כמו שאתה בודאי מבין, אנו הרופאים לא המצאנו לא את המחלות, ועד כמה שזה נשמע אולי מפתיע- גם לא את התרופות. אנו ניזונים מחברות הפארמה שזה תפקידן. כך שאין מקום להאשים אותנו לא במחלות ובודאי לא באוזלת יד.
בעת הזו אין לנו תרופות יעילות לרוב המכריע של מחלות העור
ואנו יכולים לעזור רק עד כמה שהרפואה המודרנית מאפשרת לנו.

בברכת בריאות,
ד"ר עידית אוריון
מומחית למחלות עור ומין
יחידת עור
בי"ח קפלן

 

הרופא שלך היה מקבל פרס נובל ברפואה לוא היה לו את הכישורים לפתח טיפולים למחלות המפורטות במאמר זה.
ידוע לכל כי פרס נובל ברפואה אינו ניתן למרפאים ברפואה משלימה אלא לרופאים ולממציאים בתחומי הרפואה הקונבציונלית בלבד.
רפואה משלימה היא עניין מסורתי שבאמונה - או שאתה נמנה עם המאמינים בה או שאינך מאמין.


6 מחלות שכיחות המפורטות באתר זה אינן ניתנות לריפוי במסגרתו של רופא העור הקונבציונלי ועל החולה נגזר להשלים עם המלצת הרופא הקונבציונלי כי   " זה יחלוף מעצמו ".
אמירה זו נועדה להרגיע את החולה ובפועל ולחסוך מהרופא את המבוכה שבהודאה כי " אין לו טיפול להציע לך " .
הרופא, מודע היטב לסבל הרב הנגרם לחולה
מהעדר טיפול תרופתי עד אשר המחלות תחלופנה מעצמן אם בכלל ?

המחלות המפורטות  הן מחלות מצטלמות אשר ניתנות לתעוד במצלמה את כל שלבי הטיפול עד להחלמה, הנה איפוא הראיות החד משמעיות הנוגדות את כל מה שהרופא שלך יאמר לך לכשתבוא אליו עם בעיה וירלית מהסוג המפורט במאמר זה.
 

 1.מולוסקום קונטגיוסם היא מחלת עור וירלית - לרופא העור אין טיפול תרופתי והוא יאמר לחולה כי המחלה תחלוף מעצמה הטיפול המפורט כאן הוא היחיד מסוגו בעולם למחלה זו.

2.פיטריאזיס רוזיאה -  היא מחלת עור וירלית - לרופא הקונבציונלי אין טיפול למחלה זו והוא יאמר לחולה כי המחלה תחלוף מעצמה - הטיפול המפורט כאן הוא היחיד בעולם.

3. אורטיקריה כרונית  - היא גם כן לעיתים ביטוי לזיהום וירלי או אף חיידקי - לרופא הקונבציונלי אין טיפול למחלה והוא יאמר לחולה כי היא תחלוף מעצמה - בפועל היא נותרת שנים רבות עם החולה לעיתים לכל חיו - הטיפול המפורט כאן באתר נותן תקווה אמנם לנתח גדול מחולים ויש בכך תקווה של ממש להחלמה ממחלה מייסרת זו, הטיפול המפורט כאן באתר היינו בלעדי ויחיד מסוגו בעולם.   

4.מחלת הנשיקה  - היא מחלה וירלית וכל חולה כבר שמע מפי הרופא כי
  " זה יחלוף מעצמו "  ישנם לא מעט חולים שהמחלה הותירה בהם סממנים גופניים שונים ובלתי מוגדרים של חולשה ותשישות ואין ספור תסמינים אחרים משך שנים רבות לאחר שהיא חלפה לכאורה -אך נותרה בגוף כוירוס חבוי ומעיק ומציק שאין מילים לתאר את הסבל שהוא מסב לחולה הטיפול המפורט כאן באתר הוא היחיד מסוגו בעולם.

5.אריתמה מולטיפורמה - היא מחלת עור הנחשדת כמחלה וירלית בה מעורבים שתי נגיפים ממשפחת ההרפס ( מס' 6 - 7 )
לרופא העור אין מה להציע לחולה וזה מן הסתם יאמר כי המחלה תחלוף מעצמה.
העדויות המובאות כאן לגבי הטיפול מדברות בעד עצמן.

6.קונדילומה - הן יבלות עור וירליות המועברות במגע מיני , לרופא העור אין תרופה יעודית המחסלת את הנגיף הגורם ליבלות והוא יסתפק בהסרה בלייזר או בצריבה בחנקן מה שיגרום בוודאות לחזרת היבלות במקומות שונים והכפלתם.
קרם קונדרמה הוא משחה צמחית מהפכנית יחידה מסוגה בעולם הפוגעת בנגיף .

לאחר עיון במחלות שפורטו כאן ואשר להם אין הרופא הקונבציונלי יודע לרפא על הקורא לשאול את עצמו - האם להאמין לרופא הקונבציונלי כי אין מרפא ?
האם הטיפול נעצר ברפואה קונבציונלית ? 

מסקנה אחת ברורה : בעידן האינטרנט אין להסתפק באפיק טיפולי יחיד זה המוצע ע"י הרופא הקונבציונלי ואין זולתו - יש ויש זולתו יש מנועי חיפוש - יש גוגל - יש לחפש מידע על אפשרויות טיפול נוספות וחלופיות כי חלפו הימים שהמידע היה רק בחזקתו של הרופא הקונבנציונלי יהא תוארו אשר יהא בכל הכבוד הראוי , את הדוגמא הגדולה לכך ניתן לראות במכתבו של דר שובל רופא ילדים אשר בתו לקתה במחלת המולוסקום המפורטת בסעיף 1 והוא כרופא אמון על הטיפול במחלה , הוא כמובן בחר לטפל בבתו בטיפול המפורט באתר זה בהרחבה - לחץ כאן למידע נוסף